szybki kontakt: +48 731 733 700

Facebook  Google Plus

Biuro Detektywistyczne Joker  - O nas

W biurze Detektywistycznym Joker pracują byli oficerowie służb specjalnych (w stanie spoczynku), którzy posiadają wyższe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie, psychologowie kliniczni, specjalizujący się w sprawach rodzinnych oraz tylko sprawdzeni doświadczeni detektywi i terapeuci. Jesteśmy profesjonalistami, którzy posiadają wszelkie niezbędne umiejętności, kwalifikacje oraz predyspozycje – zlecenia realizowane są zgodnie z ich specjalizacja i doświadczeniem. Zawód, który wykonujemy jest naszą pasją, do której podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Dzięki bogatemu doświadczeniu, naszą pracę charakteryzuje wysoka jakość oraz szybkość w rozwiązywaniu spraw, nawet tych określanych jako wyjątkowo trudne. W codziennej pracy, każdy prywatny detektyw należący do zespołu naszej agencji korzysta z najnowszego, profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości, dzięki któremu jego skuteczność w wykonywaniu zleceń jest jeszcze większa. Realizujemy zlecenia w Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Tarnowie, Katowicach i okolicach.

Możesz być pewien, że Twoja sprawa zostanie rozwiązana w oparciu o rzeczowe, obiektywne i zgodne z prawdą wyjaśnienia. Co więcej, nasz zespół zapewnia całkowite zabezpieczenie prawne podczas realizacji zlecenia, indywidualną analizę sprawy, pełną dyskrecję i terminowość oraz wsparcie psychologiczne bardzo potrzebne przy borykaniu się z trudami sytuacji, które spotykają naszych klientów.

Gwarantujemy sumienne i fachowe doradztwo w zakresie usług detektywistycznych, poufność i rozważne podejście do każdego problemu.

Nasi detektywi doskonale zdają sobie także sprawę z konieczności etycznego postępowania podczas wykonywania swojej pracy. Gdy praca nad Twoim zleceniem zostanie zakończona, otrzymasz od nas pełną dokumentację oraz pisemne sprawozdanie z wszystkich działań.

Prywatni detektywi pracujący w Agencji Joker zajmują się między innymi sprawami rozwodowymi, poszukiwaniem osób, mienia, ustaleniami majątkowymi oraz adresowymi, sprawami spadkowymi, obserwacją osób, wywiadami środowiskowymi, śledztwami gospodarczymi, a także czynnościami z zakresu kurateli sądowej.

Jeżeli poszukujesz prywatnego detektywa w Krakowie, Wrocławiu, Tarnowie, Opolu lub okolic, koniecznie skontaktuj się z Biurem Detektywistycznym Joker. Pomożemy Ci skutecznie uporać się z trudną, losową sytuacją rodzinną, nieuczciwą konkurencją, kradzieżą czy innym problemem, z którym nie jesteś w stanie sam sobie poradzić.

Nasza siedziba znajduje się w Myślenicach, jednak świadczymy usługi na terenie województwa małopolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego.

Zapraszamy do naszego biura oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Każdy detektyw prowadzący sprawę w imieniu Agencji Joker ustala cennik indywidualnie, w oparciu o wyjątkowy charakter i potrzeby każdego zlecenia. Możemy działać na terenie całego kraju, a także za granicą, posiadamy doświadczenie w uzyskiwaniu zezwoleń i rozwiązywania spraw w innych krajach.

 

Oferta

zdrada małżeńska

Zdrada małżeńska


Jeżeli podejrzewasz swojego partnera lub partnerkę o zdradę, nie ma lepszego sposobu aby to udowodnić, jak skorzystanie z pomocy prywatnego detektywa. Dzięki fachowej pomocy zweryfikujesz oznaki zdrady małżeńskiej

 

rozwód i sprawy rozwodowe

Rozwód


Czeka Cię sprawa rozwodowa? Chcesz przekonać sąd, że to Twój partner/partnerka przyczynił się do rozpadu małżeństwa? Boisz się, że z powodu stresu i emocjonalnej huśtawki sam nie poradzisz sobie w tej trudnej sytuacji? 

obserwacja osób

Obserwacja osób


Obserwacja osób przez detektywów pozwala uzyskać dla klienta interesujące informacje na temat obserwowanej osoby. Świadczymy kontrobserwację, monitoring kamuflowany i jawny, a także zapewniamy dyskretną ochronę.

poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób


Poszukiwanie osób i ustalenia adresowe to usługi, w których detektywi starają się profesjonalnie, skutecznie, bezpiecznie i szybko odnaleźć osoby zaginione i ukrywające się celowo.  

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.